Портал - Ярмама
Справочник для родителей Афиша города Ярославля Работа для мам!
Интернет-магазин «Скоро в роддом»
Компания Medela
Логин:
Пароль:
 
Забыли пароль?

афиша лучших мероприятий ярославля

Мастер классы для всей семьи

семейный бюджет

посибия и выплаты на ребенка 2016

ГосУслуги

обмен детскими садами

График закрытия роддомов на мойку в 2016 году!

телепроект ДоММой

ты лучше всех

Самоанализ

Лента активности
2 часа назад
Stoun добавляет пост в теме Автоклав:
jus, У меня тоже название вызвало твои ассоциации))) Хотя с медициной связан мало.
2 часа назад
Stoun добавляет пост в теме Красный диплом:
azazel_ka, Понял. Футболист растёт)
5 часов назад
Ирина регистрируется. Приветствуем!
6 часов назад
7 часов назад
$ova добавляет комментарий на странице YORK Studio:
Леди и Джентельмены, хочу вас поздравить с наступающими новогодними праздниками (ага 2 месяца еще) Но у нас они начнутся раньше, !!!с 1 ноя
11 часов назад
azazel_ka добавляет пост в теме Красный диплом:
Stoun: Так они там кроме игры ничего не делают? ОФП, бег? Делают,конечно.Но у них во всем присутству
1 день назад
1 день назад
azazel_ka добавляет пост в теме Автоклав:
jus, Автоклав предназначен для консервирования мяса, птицы, рыбы, овощей и фруктов.
1 день назад
jus:А у тебя под давлением варится? она ведь вроде как скороварка должна быть... Нет,мультиварка и
1 день назад
jus:Девоньки, а чего вы посудомойку тогда не приобретёте? Нам вчера "подарили" посудомойку.Не знаю,р

Вся лента активности

Кто на сайте?
Пользователей: 0
Гостей: 76
Сегодня были:
Stoun

Причини діабету

Автор: clarion
Опубликовано: 1653 дня назад (13 апреля 2012)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Причинами захворювання є недостатнє вироблення гормону інсуліну або його відсутність, вироблення дефектного інсуліну (що не поширене), «резистентність до інсуліну», що приводить до гіперглікемії і діабету. При захворюванні вражаються м'язові клітки і жирова тканина. Абсолютний недолік інсуліну розвивається при повному руйнуванні бета-клеток підшлункової залози, що порушує процес утворення інсуліну. Якщо розвивається стійкість до інсуліну, то організм може, якоюсь мірою, збільшити вироблення інсуліну. Через якийсь час, якщо вироблення інсуліну знижується, і гормон більше не виділяється, розвивається гіперглікемія. Для повнішої і докладнішої інформації, прочитайте статтю про резистентність до інсуліну.
Глюкоза - цукор, який можна виявити в крові людини. Глюкоза - живильна речовина, яка забезпечує організм енергією необхідною для правильного функціонування кліток. Вуглеводи розщеплюються в тонкій кишці на глюкозу, яка потім всмоктується клітками тонкої кишки і потрапляє в кров. Глюкоза розноситься по всьому організму, до всіх кліток, де вона може бути використана. Проте глюкоза не може потрапити в клітку сама по собі, їй потрібний інсулін як якийсь "транспортний засіб", щоб проникнути в клітку. Без інсуліну клітки починають голодувати від недоліку енергії, не дивлячись на велику кількість глюкози в потоці крові. При діабеті нездатність кліток використовувати глюкозу викликає так зване «голодування», при цьому велика кількість глюкози виділяється з сечею, як один з шкідливих продуктів життєдіяльності організму.
Інсулін - це гормон, який відтворюється спеціальними клітками організму (бета-клеткамі) підшлункової залози (підшлункова залоза - орган зовнішньої і внутрішньої секреції в черевній порожнині, за шлунком). Додатково до того, що інсулін допомагає глюкозі "дістатися" до кліток, інсулін також важливий як засіб, регулюючий рівень глюкози в крові. Після їди, рівень глюкози підвищується. У відповідь на підвищене виділення глюкози, підшлункова залоза випускає більшу кількість інсуліну в кров, щоб допомогти глюкозі "дістатися" до кліток і понизити рівень глюкози після їди. Коли рівень глюкози в крові знижений, то рівень інсуліну, що виділяється підшлунковою залозою, також знижується. У здорових людей така регуляторна система допомагає підтримувати рівень цукру в крові на певному рівні. Як наголошувалося вище, у пацієнтів, страждаючих діабетом, вироблення інсуліну або недостатня, або взагалі відсутній, або ж неправильно використовується організмом. Всі вищеперелічені чинники грають роль в підвищенні рівня цукру в крові і викликають гіперглікемію.
Що таке діабет?
Теги: диабет
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад