Портал - Ярмама
Справочник для родителей Афиша города Ярославля Работа для мам!
Интернет-магазин «Скоро в роддом»
Где и как отметить день рождения ребенку
Логин:
Пароль:
 
Забыли пароль?

Мастер классы для всей семьи

семейный бюджет

посибия и выплаты на ребенка 2016

обмен детскими садами

телепроект ДоММой

ты лучше всех

Самоанализ

Лента активности
5 минут назад
Всем добра и весны в душе и сердце! " Он стал совсем другой", "Он так изменился!" Пожалуй это самые
1 день назад
Olga Chapurina добавляет статью Знакомьтесь – Арт-терапия! в раздел Новости
1 день назад
1 день назад
1 день назад
ирамама добавляет пост в теме Помогает ли муж?:
Муж и раньше помогал, а теперь вообще полностью совместно ведем хозяйство. Это так удобно! Все всЁ с
1 день назад
Mamba, я в СП заказываю только то, чего в магазине купить проблематично или штучно не возьмешь, или
2 дня назад
2 дня назад
Детская академия FasTracKids пишет на своей стене :
Мы спешим делиться с Вами теплыми новостями! Неизменно каждый год в конце зимы или начале весны к
2 дня назад
2 дня назад
Mamba:а это удобно? Когда как.Зависит от закупки и от организатора.Когда набор штучный,а не рядами,т

Вся лента активности

Кто на сайте?
Пользователей: 0
Гостей: 74
Сегодня были:
Ёжики, JasonFow, Максим, jus, Администратор, Мамулёнок, Siburrut, azazel_ka, Мила

Причини діабету

Автор: clarion
Опубликовано: 1773 дня назад (13 апреля 2012)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Причинами захворювання є недостатнє вироблення гормону інсуліну або його відсутність, вироблення дефектного інсуліну (що не поширене), «резистентність до інсуліну», що приводить до гіперглікемії і діабету. При захворюванні вражаються м'язові клітки і жирова тканина. Абсолютний недолік інсуліну розвивається при повному руйнуванні бета-клеток підшлункової залози, що порушує процес утворення інсуліну. Якщо розвивається стійкість до інсуліну, то організм може, якоюсь мірою, збільшити вироблення інсуліну. Через якийсь час, якщо вироблення інсуліну знижується, і гормон більше не виділяється, розвивається гіперглікемія. Для повнішої і докладнішої інформації, прочитайте статтю про резистентність до інсуліну.
Глюкоза - цукор, який можна виявити в крові людини. Глюкоза - живильна речовина, яка забезпечує організм енергією необхідною для правильного функціонування кліток. Вуглеводи розщеплюються в тонкій кишці на глюкозу, яка потім всмоктується клітками тонкої кишки і потрапляє в кров. Глюкоза розноситься по всьому організму, до всіх кліток, де вона може бути використана. Проте глюкоза не може потрапити в клітку сама по собі, їй потрібний інсулін як якийсь "транспортний засіб", щоб проникнути в клітку. Без інсуліну клітки починають голодувати від недоліку енергії, не дивлячись на велику кількість глюкози в потоці крові. При діабеті нездатність кліток використовувати глюкозу викликає так зване «голодування», при цьому велика кількість глюкози виділяється з сечею, як один з шкідливих продуктів життєдіяльності організму.
Інсулін - це гормон, який відтворюється спеціальними клітками організму (бета-клеткамі) підшлункової залози (підшлункова залоза - орган зовнішньої і внутрішньої секреції в черевній порожнині, за шлунком). Додатково до того, що інсулін допомагає глюкозі "дістатися" до кліток, інсулін також важливий як засіб, регулюючий рівень глюкози в крові. Після їди, рівень глюкози підвищується. У відповідь на підвищене виділення глюкози, підшлункова залоза випускає більшу кількість інсуліну в кров, щоб допомогти глюкозі "дістатися" до кліток і понизити рівень глюкози після їди. Коли рівень глюкози в крові знижений, то рівень інсуліну, що виділяється підшлунковою залозою, також знижується. У здорових людей така регуляторна система допомагає підтримувати рівень цукру в крові на певному рівні. Як наголошувалося вище, у пацієнтів, страждаючих діабетом, вироблення інсуліну або недостатня, або взагалі відсутній, або ж неправильно використовується організмом. Всі вищеперелічені чинники грають роль в підвищенні рівня цукру в крові і викликають гіперглікемію.
Що таке діабет?
Теги: диабет
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад