Портал - Ярмама
Справочник для родителей Афиша города Ярославля Работа для мам!
Согаз
Медела
Логин:
Пароль:
 
Забыли пароль?

Мастер классы для всей семьи

посибия и выплаты на ребенка 2016

обмен детскими садами

семейный бюджет

телепроект ДоММой

ты лучше всех

Самоанализ

Лента активности
11 часов назад
dari пишет на своей стене :
Скучаю в одиночестве... ХОчу приятного мужчину. Напишу из репостов или пиши сам https://vk.cc/6qdde8
1 день назад
dari изменяет аватар:
1 день назад
dari регистрируется. Приветствуем!
1 день назад
2 дня назад
Тема следующей программы: Коварство палочки Коха или чем опасен туберкулез. Эфир: 28 МАРТА в 13:00
2 дня назад
2 дня назад
Галина добавляет объявление Продам Матрас ClassicMini в Москве в рубрику Разное
2 дня назад
3 дня назад
3 дня назад
Olga chapurina: jus, здорово! Говорят, там много ярославцев собралось. Вам понравилось? В целом, а

Вся лента активности

Кто на сайте?
Пользователей: 0
Гостей: 105
Сегодня были:
dari, Администратор

Причини діабету

Автор: clarion
Опубликовано: 1808 дней назад (13 апреля 2012)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Причинами захворювання є недостатнє вироблення гормону інсуліну або його відсутність, вироблення дефектного інсуліну (що не поширене), «резистентність до інсуліну», що приводить до гіперглікемії і діабету. При захворюванні вражаються м'язові клітки і жирова тканина. Абсолютний недолік інсуліну розвивається при повному руйнуванні бета-клеток підшлункової залози, що порушує процес утворення інсуліну. Якщо розвивається стійкість до інсуліну, то організм може, якоюсь мірою, збільшити вироблення інсуліну. Через якийсь час, якщо вироблення інсуліну знижується, і гормон більше не виділяється, розвивається гіперглікемія. Для повнішої і докладнішої інформації, прочитайте статтю про резистентність до інсуліну.
Глюкоза - цукор, який можна виявити в крові людини. Глюкоза - живильна речовина, яка забезпечує організм енергією необхідною для правильного функціонування кліток. Вуглеводи розщеплюються в тонкій кишці на глюкозу, яка потім всмоктується клітками тонкої кишки і потрапляє в кров. Глюкоза розноситься по всьому організму, до всіх кліток, де вона може бути використана. Проте глюкоза не може потрапити в клітку сама по собі, їй потрібний інсулін як якийсь "транспортний засіб", щоб проникнути в клітку. Без інсуліну клітки починають голодувати від недоліку енергії, не дивлячись на велику кількість глюкози в потоці крові. При діабеті нездатність кліток використовувати глюкозу викликає так зване «голодування», при цьому велика кількість глюкози виділяється з сечею, як один з шкідливих продуктів життєдіяльності організму.
Інсулін - це гормон, який відтворюється спеціальними клітками організму (бета-клеткамі) підшлункової залози (підшлункова залоза - орган зовнішньої і внутрішньої секреції в черевній порожнині, за шлунком). Додатково до того, що інсулін допомагає глюкозі "дістатися" до кліток, інсулін також важливий як засіб, регулюючий рівень глюкози в крові. Після їди, рівень глюкози підвищується. У відповідь на підвищене виділення глюкози, підшлункова залоза випускає більшу кількість інсуліну в кров, щоб допомогти глюкозі "дістатися" до кліток і понизити рівень глюкози після їди. Коли рівень глюкози в крові знижений, то рівень інсуліну, що виділяється підшлунковою залозою, також знижується. У здорових людей така регуляторна система допомагає підтримувати рівень цукру в крові на певному рівні. Як наголошувалося вище, у пацієнтів, страждаючих діабетом, вироблення інсуліну або недостатня, або взагалі відсутній, або ж неправильно використовується організмом. Всі вищеперелічені чинники грають роль в підвищенні рівня цукру в крові і викликають гіперглікемію.
Що таке діабет?
Теги: диабет
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад